"T-MODELS"

Запрошуємо вас на сторінку нашої агенції моделей "T-MODELS" та школи моделей для дітей та підлітків "T mini models", працюємо в сфері моделінгу вже 7 років, знаходимось у місті Львові.
Наша велика база даних включає не лише дітей моделей та дорослих, але й моделей близнючок, успішних блогерів, талановитих співаків та танцюристів. Тому якщо ви організовуєте якусь урочисту подію і шукаєте якісних та цікавих виконавців, тоді вам до нас.
Організація кастингів, показів, фото та відео зйомок.
Підбір моделей.
Працюємо не лише в Україні, але і закордоном.

Проект нашої агенції "T-MODELS" танцювальний гурт дівчат моделей "MODEL SQUAD"

На систематичній основі організовуємо модну подію "Cool Kids Fashion Show". Модне свято з показами різноманітних брендів одягу та українських дизайнерів, вокальними та танцювальними виступами, конкурсами.

 

"T mini models"
Наша авторська модельна школа "T mini models" (Ті маленькі моделі) 

Заняття в школі моделей всебічно проявляють та розвивають таланти дівчат та хлопців, закладають та виховують професійні якості та риси, необхідні в роботі юних моделей. Унікальна програма, створена кваліфікованими педагогами, допоможе вам розкрити внутрішній потенціал і стати справжньою зіркою! Курс спрямований на виховання граційних юних дівчат та хлопців з вишуканими манерами які впевнені в собі і вміють себе красиво подати перед об’єктивами фото та відео камер, чи просто в суспільстві. Дана програма допоможе позбутися скованості та сором'язливості. До кінця курсу моделі будуть сповнені впевненості в собі і готові підкорювати світ!

Пропонуємо насичену навчальну програму з такими дисциплінами:

- дефіле (подіумна хода, навики поведінки на подіумі)
- акторська майстерність
- етикет
- фотоклас (теорія та практика)
- основи моделінгу
- краса та здоров'я
- здорове харчування
- основи візажу і догляду за собою
- формування власного стилю

Підсумком навчальної програми є професійна фотосесія та випускний показ юних моделей. За результатами фотосесії створюється портфоліо з 5-ти професійних фотографій, саме ці фото представлятимуть дівчат та хлопців в нашій базі даних моделей. Якісні портфолійні фото, які найкраще відображатимуть красу моделі є величезною перевагою та в рази збільшують шанси на успіх в даній сфері. Портфоліо вручається юним моделям на випускному показі.
Випускний показ буде першою важливою презентацією юних моделей у світі моди. Інформація про випускників заноситься в базу даних “T mini models” для подальшої співпраці, участі в різноманітних показах, конкурсах краси, фотосесіях. Дітей будуть запрошувати на кастинги для реклами, з'йомок, показів.
На заняттях створюємо ймовірні ситуації, які можуть траплятись при роботі моделей. І в подальшому, потрапляючи в обставини кастингів, відеопроб, репетицій дівчата та хлопці будуть знати як себе поводити, що додасть їм впевненості в собі.

Навчальний курс триває 2-а місяці

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел: 067 6757784, 067 6711913